0B Wizyta w Szkole Podstawowej nr 3

25 października 2017

Dnia 22 września 2017r. 6-latki z grupy 0B wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 3 aby odwiedzić swoich starszych kolegów – uczniów klasy IIID. Wizyta odbyła się w ramach programu “Zanim zostanę uczniem” realizowanego przez wychowawczynie grupy 0B Urszulę Błaszczyk, Magdalenę Sieradzką oraz Panią Paulinę Sadkowską wychowawczynię klasy IIID. Spotkanie miało charakter integracyjny. Uczniowie bardzo miło nas przyjęli, zaprosili do swojej sali na lekcję, której tematem przewodnim była bezpieczna droga do szkoły. Oprowadzili nas także po szkole, zapoznali z pomieszczeniami szkolnymi: biblioteką, gabinetem lekarskim, świetlicą oraz pokojem pani pedagog. Wszyscy byli dla nas bardzo mili i chętnie odpowiadali na pytania ? Pełni wrażeń powróciliśmy do przedszkola.

IIIA Marchewkowe zajęcia plastyczneIIIB Dzień Marchewki