Bal Karnawałowy

11 lutego 2018

W dniu 08.02.2018r. w Przedszkolu Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie z różnych bajek. Dzieci wspaniale bawiły się w rytm muzyki. Nauczycielki z grupy OB, OC przygotowały dla wychowanków miłą niespodziankę w postaci inscenizacji bajki „Z kopciuszkiem na bal” w wykonaniu członków Młodzieżowej Rady Miasta w Choszcznie. Podczas trwania zabawy odbyły się różne quizy i konkursy tj. prezentacja strojów karnawałowych wszystkich uczestników balu, taniec na gazetach, taniec z balonem, kotylionowy taniec i wiele innych konkursów. Wspólna zabawa przyniosła dużo radości i niezapomnianych wrażeń. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Zapraszamy również do oglądania fotorelacji na stronie: choszczno.pl

długo pozostaną w naszej pamięci.

IIA Spotkanie z Klubem PoczytajMy – zabawy zimoweIIIB Walentynkowe mydełka – spotkanie z mamą Leny