Biblioteczka Przedszkolaka

6 września 2019

“Książka i możliwość czytania, to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji”.

Drodzy Rodzice.
W holu naszego przedszkola została stworzona Biblioteczka Przedszkolaka. Powstała ona przy współpracy naszego przedszkola z grupą uczennic ze Szkoły Podstawowej nr 3 realizujących od kilku lat w naszym przedszkolu program edukacyjny PoczytajMy – wspierający czytelnictwo.
Zapraszamy Was Rodzice i Wasze Pociechy do swobodnego korzystania z tej biblioteczki.
Zasady są bardzo proste: wybierzcie interesującą Was książkę i wspólnie przeczytajcie ją w domu, na spacerze, nad jeziorem, gdzie tylko macie ochotę. Następnie odłóżcie ją z powrotem na półkę, tak, aby inni mogli również z niej skorzystać. Miło nam będzie, jeżeli dołożycie do biblioteczki swoje książki, z których już nie korzystacie.

Jak ułatwić pożegnanie sobie i dzieckuProgramowanie