Dzień Dziecka ze strażakami

13 czerwca 2017

W piątek (2.06.2017r.) z okazji przypadającego dzień wcześniej święta wszystkich dzieci, przedszkolaków odwiedzili strażacy z Komedy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie.

Podczas spotkania strażacy przybliżyli dzieciom zasady postępowania w przypadku pożaru, sposób alarmowania służb ratunkowych. Ratownicy zademonstrowali wykorzystywaną w akcjach aparaturę oraz wyposażenia wozu strażackiego. Dużą atrakcją okazał się pokaz sprzętu gaśniczego. Strażacy przygotowali dla dzieci atrakcyjne konkurencje sportowe, w które również włączyły się panie nauczycielki. Dużą frajdą dla dzieci było przeciąganie węża strażackiego.

Spotkanie zakończyło się pamiątkowych zdjęciem, a dzieci wręczyły naszym gościom własnoręcznie zrobione kwiaty.

Z całego serca dziękujemy za przybycie i poświęcenie swojego cennego czasu.

IA Z wizytą w Bibliotece Miejskiej0C Wycieczka do Gorzowa Wielkopolskiego