DZIEŃ MISIA

25 listopada 2019

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka i przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś.
W naszym przedszkolu tradycyjnie Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest bardzo uroczyście. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym albo dużym przyjacielem Misiem. Dzieci z grupy IB I IIIA wraz ze swoimi rodzicami przygotowały przedstawienie pt. “Miś w przedszkolu”. Do występu włączyły się także pozostałe grupy z naszego przedszkola prezentując tańce i piosenki. Tego dnia odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu rodzinnego pt. Maskotka Misia”. Zainteresowanie było ogromne na konkurs wpłynęły 54 prace. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami wykonały maskotki misia wykorzystując różne techniki plastyczne i materiały ale wszystkie robiły ogromne wrażenie, więc komisja konkursowa postanowił nagrodzić wszystkie prace Był oczywiście tort i petardy a dzieci odśpiewały tradycyjne “sto lat”.

IIIB Tydzień bez zabawekRozstrzygnięcie misiowego konkursu rodzinnego