27 listopada 2017

Jak co roku w listopadzie w naszym przedszkolu obchodzimy jeden bardzo wyjątkowy i przez wszystkie dzieci uwielbiany Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym szczególnym dniu każde dziecko zabiera ze sobą do przedszkola ukochanego „misia pluszaka” by dotrzymywał mu towarzystwa podczas zabaw i wspólnego świętowania.

W tym roku atrakcji nie zabrakło, przedszkolaki mogły wykazać się wiedzą na temat znanych „misiów” podczas quizu, wziąć udział w konkursie na największego i najmniejszego pluszaka, wspólnie zatańczyć z miśkiem a także oglądnąć inscenizację. Nie zabrakło również, jak na urodziny przystało prezentów wykonanych przez każdą grupę oraz trzypiętrowego tortu, którym Misiu wszystkich poczęstował.

Po tak radośnie spędzonym dniu wszystkie dzieci jednogłośnie obiecały, że ich pluszowi przyjaciele już zawsze będą im towarzyszyć 🙂

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z poszczególnych grup:

IIA

IIB