Fotorelacja 19. edycji Sceny bez barier

20 października 2017

Dnia 18 października dzieci z grup integracyjnych 0A i IIIA wzięły udział w XIX Przeglądzie Form Estradowych i Teatralnych „Scena bez barier”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Klub Kiwanis Kobieta 2000. Dzieci z radością zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne i wokalne za co od widzów otrzymały ogrom braw, natomiast od organizatorów plecaki ze słodyczami. Dzieci z grupy 0A przebrane w stroje SMERFÓW przeniosły widzów do smerfnego świata, prezentując taniec i wesołą gimnastykę ze smerfami, za co JURY przyznało wyróżnienie – dzieci otrzymały tablet.  Dzieci z grupy IIIA zaprezentowały się w „Tańcu Belgijskim”. Występ dla dzieci był ogromnym przeżyciem, gdyż był to pierwszy występ w ich życiu, a tym bardziej na wielkiej scenie i przed publicznością.

Zapraszamy serdecznie do oglądania fotorelacji

19. edycji Sceny bez barier, w której uczestniczyły

przedszkolaki z grupy IIIA i 0A

Link – FOTORELACJA