"Książka i możliwość czytania..."

6 czerwca 2019

,,Książka i możliwość czytania, to jeden z największych

cudów ludzkiej cywilizacji”.

,,Książka i możliwość czytania, to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji”.

Drodzy Rodzice.

W holu naszego przedszkola została stworzona Biblioteczka Przedszkolaka. Powstała ona przy współpracy naszego przedszkola z grupą uczennic (Agatką, Amelką i Oliwią) ze Szkoły Podstawowej nr 3 realizujących od kilku lat w naszym przedszkolu program edukacyjny PoczytajMy – wspierający czytelnictwo.

Zapraszamy Was Rodzice i Wasze Pociechy do swobodnego korzystania z tej biblioteczki.

Zasady są bardzo proste: wybierzcie interesującą Was książkę i wspólnie przeczytajcie ją w domu, na spacerze, nad jeziorem, gdzie tylko macie ochotę. Następnie odłóżcie ją z powrotem na półkę, tak, aby inni mogli również z niej skorzystać. Miło nam będzie, jeżeli dołożycie do biblioteczki swoje książki, z których już nie korzystacie.

“Dziecięce spotkanie z poezją”IIA Wizyta w księgarni