TY-DZIEŃ DZIECKA

7 czerwca 2018

W ramach obchodów Dnia Dziecka w Przedszkolu Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie każdego dnia odbywały się różne atrakcje przygotowane dla dzieci.

W poniedziałek 4 czerwca dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w barwnym korowodzie ulicami naszego miasta. Każda grupa zaprezentowała się w kolorowych akcentach wiosny. W korowodzie brały udział między innymi: motyle, żabki, bociany, zajączki, słoneczka, biedronki a także pieski i kolorowe kwiaty. W radosnych nastrojach dzieci przypomniały o swoim święcie.

5 czerwca dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć w kolorowej scenerii foto-budki. Do dyspozycji dzieci było dużo zabawnych i atrakcyjnych rekwizytów. Pozowanie do zdjęć z przyjaciółmi z grup dostarczyło dzieciom dużo wrażeń i radości.

W środę 6 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny organizowany co roku z okazji Dnia Dziecka. Dzieci z rodzicami mogły wziąć udział w różnych konkurencjach przygotowanych przez grupę PRZEDSZKOLANDIA i personel przedszkola. Uczestnicy festynu mogli skosztować przysmaków przygotowanych specjalnie dla nich. Dużym powodzeniem cieszyły się hod dogi i pyszna wata cukrowa. Za wysiłek w konkurencjach sportowych wszyscy zostali nagrodzeni dyplomami i medalami i w znakomitych humorach rozeszli się do domów.

To nie koniec atrakcji przygotowanych przez nasze przedszkole. Przewidziane są jeszcze pokaz magii a także wizyta strażaków i pokaz sprzętu strażackiego.

FILM – Taniec “Ciapa la galeina”

FILM – Rodzinna zabawa na festynie

IIIA i IIIB Wizyta w Komendzie Powiatowej Straży PożarnejZapraszamy!