IIB Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca 2022

21 marca, czyli Pierwszy Dzień Wiosny nie mógł obyć się bez echa 🙂 w końcu wszyscy już czekamy na te ciepłe wiosenne dni!Dzieci z grupy IIB na początek dnia zaprezentowały swoje wiosenne kreacje. Spotkać tam można było: wiosenne tęcze, polne kwiatki, pierwsze motylki, żabki, myszki i biedronki. Jednak kluczowym zajęciem dzisiejszego dnia było poszukiwanie wskazówek i listów zostawionych przez Panią Wiosnę, następnie wykonywanie zadań w nich zawartych a wszystko po to by dotrzeć do niespodzianki 😃 Pani Wiosna zostawiła dla dzieci rzodkiewkę, szczypiorek, twaróg i jogurt naturalny oraz prośbę aby w kolejnym dniu wszyscy razem wykonali pierwszy wspólny wiosenny twarożek.

😋
0B Powitanie WiosnyW naszym przedszkolu bawią się i uczą dzieci z Ukrainy 😊 Otwieramy serca na nowe przyjaźnie 💙💛