Laureaci konkursu"Sensoryczne motyle"

19 kwietnia 2018

W dniu 18.04.2018 r. w naszym przedszkolu odbyło się  uroczyste rozstrzygnięcie WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO “SENSORYCZNE MOTYLE”, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Nadesłano wiele interesujących  prac wykonanych różnymi technikami. Wszyscy uczestnicy wykazali ogromną pomysłowość, staranne wykonanie, niepowtarzalne rozwiązania, które oceniało jury w składzie :

Pani Małgorzata Kozłowska – dyrektor choszczeńskiego Domu Kultury, plastyk, Pan Janusz Biegański – Instruktor Koła plastycznego przy CHDK, plastyk, Pani Edyta Bogdanowicz- dyrektor przedszkola, Pani Anna Smok- oligofrenopedagog i koordynator konkursu.

Nagrody otrzymali:

– Iga, Niepubliczne Integracyjne Przedszkole “Niezapominajka”, ul.Niepodległości 57/1, 73-110 Stargard;

– Hubert, Publiczne Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka, ul. Drawska 30, 78-300 Świdwin

– Szymon, Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną ” Kraina Bajek”, ul.Towarowa 21, 84-230 Rumia

Wyróżnienia:

– Michał, Niepubliczne Integracyjne „Tęczowe przedszkole Marii Biernat” ul.Wieniawskiego 7,  71-144 Szczecinie,

– Mateusz, Przedszkole Publiczne 2, “Tęczowa Kraina”, ul. Sucharskiego 9, 73-200 Choszczno

– Adam, Niepubliczne Integracyjne „Tęczowe przedszkole Marii Biernat” ul.Wieniawskiego 7,  71-144 Szczecinie

– Jaś, Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie

– Wiktor,  Niepubliczne Integracyjne Przedszkole “Niezapominajka”, Niepodległości 57/1, 73-110 Stargard

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie  za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy  nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem. Nagrody, podziękowania dla nauczycieli i opiekunów oraz  dyplomy zostaną przesłane pocztą.

IIA Spotkanie z klubem PoczytajMy – zdrowa żywność0B i 0C Zapoznanie z zawodem policjanta