7 grudnia 2017

Kto patrzy przez szybkę,

szuka grzecznych dzieci.

To Mikołaj, to Mikołaj…”

Mikołajki to w przedszkolu ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci.

Kiedy już nadszedł ten upragniony dzień okazało się, że na dzieci czekało nie tylko spotkanie ze Świętym Mikołajem ale jeszcze jedna niespodzianka, bowiem dużym zaskoczeniem okazało się przedstawienie pt.: “Mikołajkowa przemiana”, przygotowane przez rodziców grupy IIIB. Każdy rodzic doskonale przygotował się do wyznaczonej roli, zaangażował się w przygotowanie strojów i elementów dekoracji. Przedstawienie wzbudziło u dzieci bardzo pozytywne emocje oraz zachwyt, dlatego aktorów nagrodzono gromkimi brawami, jednak największe owacje otrzymał oczywiście Mikołaj. Po przedstawieniu nasz gość odwiedził wszystkie grupy w ich salach, dzieci otrzymały prezenty oraz wykonane zostały pamiątkowe zdjęcia.

To był bardzo udany dzień, pełen wrażeń i radości. Dzieci pożegnały Mikołaja a ten obiecał, że wróci do naszego przedszkola w przyszłym roku.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji na stronie: choszczno.pl

Fotorelacja z poszczególnych grup:

– IIA

– IIIB